Atari 130xe
Atari 130xe kupiłem na popczątku XX wieku za dosłownie sześciopak ;-))).
Zestaw uzupelniłem o magnetofon Atari XC12 w boxie, dwa Atarowe kontrolery gier, a z nowszych akcesoriów -
emulator stacji dyskietek/magnetofon 'SIO2SD' by Lotharek, 'SDrive Micro' od Zaxona oraz współczesną składankę klasycznych
gier na cartridżu..
