Sony HitBit HB-F1XD (MSX2)
W tym komputerze zakochałem się od pierwszego wejrzenia ... w Internecie.
I oczywiście zapragnąłem go mieć.
W Polsce, ba w całej Europie niezwykle rzadko spotykany. Mój egzemplarz sprowadzony z Osaki w Japonii. Dla
mnie jest ideałem komputera 8-bitowego. Wbudowana 3.5 calowa stacja dyskietek, wyście RGB z dźwiękiem, dwa porty rozszerzeń. Nie
zdobył jednak popularności w Europie.

Mój HitBit jest zapakowany w oryginalne pudełko z wkładkami styropianowymi. Obowiązkowym elementem zestawu jest
oczywiście konwerter napięć z 110 na 230V oraz kontroler gier. Pad to co prawda zamiennik, bo jak na razie na oryginał -
Joypad JS-303T dalej poluję.
I najważniejszy element po samym komputerze - oryginalny cartridge 'MegaFlashROM SCC+' od autora projektu Manuela
Pazosa.