Pegasus IQ-502 rev1
Chyba pierwsza tak popularna konsola do grania w Polsce. Mój Pegasus to revizja 1, czyli jeszcze na prawdziwych
układach scalonych a nie na 'glucie'. Posiada prawie wszystko co potrzeba: kartonik, dwa pady, kilka kultowych składanek z grami.
a także kilka współczesnych sprowadzonych z Chin. Z zestawu musiałem pozbyć się oryginalnego zasilacza Tatarek na rzecz innego
o większej mocy wyjściowej. Do pogrania na telewizorze kineskopowym posiadam także pistolet w pudełku ze styropianem, W
pudełeczku brakuje jedynie cartridża z trzema grami na pistolet.

Bardzo ciekawym elementem zestawu jest cartridge 'EVERDRIVE N8', prawdopodobnie najlepsza konstrukcja dla Famicom'a/NES'a/Pegasus'a.
W zapasie mam oczywiście jeszcze dwa pady do grania pochodzące z zupełnie innej podróbki Famicom'a/NES'a.